דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי
כניסה
הסתר תפריט
תכניות העשרה
אלטרנטיבי
אמנות
חברה ותרבות
חינוך מוסיקלי
חינוך סביבתי
חקר ומדע
טכנולוגיות מתקדמות
מחול ותנועה
מיומנויות חיים
מילים וסיפורים
ספורט
עם וארץ ישראל
פיתוח חשיבה
צילום וידאו וקולנוע
שפות
תאטרון ודרמה
מודלים נוספים
header right

סיור מנכ"לית קרב במועצה אזורית רמת הגולן סיור במועצה אזורית רמת הגולן

סיור במועצה אזורית רמת הגולן
היום נערך סיור של יונית יעקובוביץ', מנכ"לית תכנית קרב במערכת החינוך ברמה"ג. התקיים מפגש עם ירון דגן סגן ראש המועצה ומנהלי אגף החינוך גדי להב וחגי סמט, הצטרפו מנהלת התפעול הפדגוגי הארצית, מיכל גלילי, מנהל אזור הצפון בקרב, נדב קלר, רכזת תחום המוזיקה בקרב צפון, סמדר ימיני ומנהלת הגיל הרך במועצה עדית ועקנין, וכן ריקי מוסקוביץ' רכזת הגנים בקרב צפון. 
גרינברג שמעון
תפ"מ (תפעול פדגוגיה מנהלה)
01/02/2017 08:00
01/02/2017 17:00
 
מועצה אזורית רמת הגולן
גני ילדים; יסודי
ביקרנו בבית הספר מצפה גולן וצפינו במספר שיעורי קרב, חקר בעלי חיים עם המדריך גיל מועלם, בהנחיית נועה בן צבי מנהלת התכנית שהצטרפה. בשיעור לגעת במוזיקה עם המדריכה גולדי צ'פצ'ינסקי.  בתזמורת הנפלאה של כיתות ה' ו' שניגנו ושרו מספר יצירות, עם המנצח ולאדי סבייב והמעבד יאיר פרץ, המדריכים הנפלאים למוזיקה. אורחים התפעלו, התרגשו ונהנו מאד. לאחר מכן צפינו בשיעור גן רוקד בגן בנוב עם המדריכה הנפלאה סימה שטרנברג, שלימדה את השיר בוא איתי אל הגליל והילדים רקדו ושרו ונהנו מאד. לאחר מכן האורחים הגיעו לחיספין לבית ספר גולן והמנהלת נועה סיפרה לנו על בית הספר והתפיסה החינוכית בו. צפינו בשיעור טבע וסביבה בחממה ובערוגות  של התלמידים עם המדריכה מיכל שני, ובשיעור חוקרים צעירים עם אלברטו סוקולובסקי המקסים. לסיום נערך מפגש עם מנהלי בתי הספר היסודיים במועצה ורכזת הגנים, בו התקיים דיון לגבי השתלבות תכניות קרב בחזון החינוכי הגולני ובהערכות לשינויים הדמוגרפים בשנים הקרובות.
גדי להב מנהל אגף החינוך סיכם את הביקור בתחושתו שהכל נעשה במאור פנים ובלבביות בין כל המשתתפים והמארחים. יונית יעקובוביץ' סיכמה את הביקור כמוצלח מאוזן ומגוון, מלמד מרגש ומאתגר והודתה לאנשי אגף החינוך למנהלים ולמארחים על האירוח החם מכל הלב.
כתב וצילם שמעון גרינברג- רכז תכנית קרב במועצה רמה"ג.