דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי
כניסה
הסתר תפריט
תכניות העשרה
אלטרנטיבי
אמנות
חברה ותרבות
חינוך מוסיקלי
חינוך סביבתי
חקר ומדע
טכנולוגיות מתקדמות
מחול ותנועה
מיומנויות חיים
מילים וסיפורים
ספורט
עם וארץ ישראל
פיתוח חשיבה
צילום וידאו וקולנוע
שפות
תאטרון ודרמה
מודלים נוספים
header right

תכנית קרב למעורבות בחינוך
דף הבית

קרב בשטח
פרויקט אשדוד דיוקן עיר
אשדוד, אשדוד
"פרויקט אשדוד, דיוקן עיר" שיצא לדרך באביב 2017 (שנה"ל תשע"ז) מוצג בימים אלו במוזיאון אשדוד לאמנות. לפרויקט שותפים האמנים דניאל שושן ועמית מטלון, מוזיאון אשדוד, בתי הספר היסודיים בעיר ואגף החינוך בראשם וכמובן תכנית קרב למעורבות בחינוך בהובלת תחום האמנות והרכזות הישוביות.
פעילויות החודש ב ABC
ארצי
תכנית ABC משלבת למידה משמעותית עם הקניית ביטחון עצמי לתלמיד ביכולתו לרכוש שפה. התלמידים לומדים לבטא עצמם במשפטים שלמים באמצעות אוצר מילים עשיר. התכנית מהווה בסיס איתן ללימודי השפה האנגלית בהמשך. מצורפות תמונות מהחודש האחרון בתכנית.
מכינים קליידוסקופ בתלמים
מרכז, באר יעקב
הקליידוסקופ הוא גליל עם מראות אשר משקפות עצמים שונים הנמצאים בקצה שלו. תלמידי בית ספר תלמים הכינו עם המדריכה מיכל קליידוסקופ לאחר שלמדו על אופי הפעולה שלו. הפעילות נעשתה במסגרת תכנית חוקרים צעירים שאותה מנהלת מורן מנדלוביץ.
אליפות השחמט לכיתות א ברחובות
מרכז, רחובות
אולם הספורט קציר החדש ראה הרבה אליפויות ומדליות, אבל אפילו הקירות של האולם התרגשו מהמראה של 130 תלמידי כיתות א' - מצטייני תכנית השחמט העירונית במסגרת תכנית קרב.
מופע שילוב אומנויות בצפון
צפון, אביטל
בבית ספר אביטל בצפון רמת הגולן הוחלט השנה לחבר בין כל תכניות קרב בשיתוף עם המרכז הקהילתי ולקיים מופע של שילוב אומנויות
מפתחים צעירים תשע"ח
מרכז, חולון
הפנינג חגיגי בסימן "משחקים 70 שנה" באירוח המכון הטכנולוגי בחולון. בכנס, שזו שנתו העשירית,, השתתפו למעלה מ 150 תלמידים מרחבי הארץ שהציגו תוצרים בתלת מימד, ברובוטיקה ומשחקים דיגיטליים. באירוע השתתפו גם הורים, מדריכים ואורחים רבים.
משחקים 70 שנה
דרום, אילת
בתאריך 29.5.18 נערך יום השיא של תכנית קרב אילת חבל אילות בנושא "משחקים 70 שנה". יום השיא השתתפו כ 500 ילדים תלמדים הורים וצוותי חינוך.
אולימפיאדת החשיבה הארצית ה-22
ארצי, חיפה
אולימפיאדת החשיבה הארצית ה- 22 לזכרו של סמ"ר עוז מנדלוביץ'
אירוע הגמר הארצי התקיים ב- 24 למאי 2018 בטכניון, חיפה.
חגיגות ה-70 בבית ספר בירב
צפון, צפת
בית ספר בירב בצפת חוגג 70 למדינה בהשתתפות תכניות מוסיקה מחול קומיקס ומקהלה
יום שיא רק מילה בעברית
אשדוד, אשדוד
יום שיא "רק מילה בעברית" באחריות מנהל החינוך באשדוד ובשיתוף פעולה עם תכנית קרב. במהלך השנה קיימנו 7 סדנאות עירוניות במסגרת הפרויקט.
חגיגות ה-70
דרום, כנות
במסגרת חגיגות ה- 70 למדינת ישראל, פיתחנו בתכנית "חושבים קומיקס" פרויקט אישי וקבוצתי המשלב חשיבה, עבודה, יצירה ושילוב של עבר-הווה-עתיד.
my קומיקס בוייצמן נהריה
צפון, נהריה
מקשטים את המקלט בבית ספר וייצמן נהריה לכבוד החג בהדרכתה של אפרת אזנקוט.
יום שחמט בחבל מודיעין
ירושלים, חבל מודיעין
כחלק מתוכנית "מסע לעולם השחמט" במועצה האזורית חבל מודיעין אירחו ילדי "גן סימה" את תלמידי בית הספר "מישרים" - ילדים בעלי צרכים מיוחדים, במסיבת אלופי השחמט אשר בסופה קיבלו המשתתפים מדליות ותעודות הוקרה.
יום שיא דע מאין באת
צפון, צפת
יום שיא בתכנית דע מאין באת בנות מצווה בבית הספר אגמים בצפת במסגרת תכנית קרב. בנות כיתה ו הציגו מיצג של העבודות שהן עשו על נשים שהן נשות מופת, הבנים צפו והשתתפו בחידון על נשות המופת. תכנית ערכית חווייתית משמעותית מעולה.
חוקרים שיווי משקל
מרכז, רחובות
חוקרים עם הדר ומוריה שיווי משקל ומכינים פינגוין שמתנדנד מצד לצד בבי"ס נעם בנות ברחובות.
תכנית הפארק התלמודי
צפון, קצרין
ילדי הגנים במועצה האזורית רמת הגולן זוכים בתכנית יחודית שפותחה ע"י הפארק התלמודי ותחום האומנות בתכנית קרב. במסגרת התכנית המדריכה המעולה מיטל שוגרמן מלמדת את ילדי הגן על הכפר התלמודי האומנות והמלאכות הקדומות שאפיינו את תקופת התלמוד תוך כדי סיפור על הילד גדיאל והכבשה של ממה.
הצגת תוצרים באמי"ת צפת
צפון, צפת
מדריכת תכנית קרב באמנות, סימה חדד מציגה לראש העיר צפת, אילן שוחט ולמוטי כהן מנהל אגף החינוך, את עבודות היצירה המרהיבות של תלמידי חט"ב ישיבת אמי"ת בערב הצגת תוצרים
של תכנית חוגי הבחירה בחטיבה.
מפגש תזמורות במצפה גולן
צפון, בני יהודה
במסגרת מפגש תזמורות, תזמורת קרב במצפה גולן מארחים את תזמורת בי"ס חורפיש. במפגש סדנאות משותפות לנגינת יצירה משותפת. בזמן ההיערכות התלמידים מנגנים יחד באופן ספונטאני יצירות שמכירים.
שיעור כלי נשיפה
צפון, בני יהודה
שיעור נגינה בכלי נשיפה בכיתות ד בבית הספר מצפה גולן עם המדריכים וולאדי סבייב ויאיר פרץ והכל בניהולה של סמדר ימיני מתחום המוזיקה תכנית קרב בצפון. בחודש פברואר יתקיים פסטיבל מוזיקלי כהוקרה לקובי אושרת עם ביצוע של התלמידים.
פעילויות חנוכה בקומיקס
צפון
תערוכות מרהיבות לחנוכה הוצבו,
בבתי הספר השונים בהם פועלת תוכנית my קומיקס.
ניתן לראות בתערוכות סימניות עם סמלי החג ואהילים עם דמויות מתוך סיפור נס חנוכה.
וטרינר צעיר בתחכמני רחובות
מרכז, רחובות
בשיעור "וטרינר צעיר" אשר התקיים בבית ספר תחכמני רחובות, המדריכה שלי פלדמן אספה עם התלמידים שבלולי חצר וביצעה הדרכה ולמידה על האנטומיה של השבלול.
פעילות חוץ כיתתית בשירת הים
אשדוד, אשדוד
פעילות חוץ כיתתית לתלמידי שכבה ד׳ בבית ספר מ"מ "שירת הים" אשדוד. את הפעילות העבירו הדר קרן צבי ואוה שבתאי במסגרת תכנית אני ואתה.
השתלמויות יחידת התפעול
ארצי
היום התקיימו בפעם הראשונה במסגרת ימי ההשתלמות בתכנית קרב, ימי השתלמות של יחידת התפעול. ביום זה כל מדריכי תכנית קרב אשר בהסכם מגיעים לאזור העבודה אליו הם שייכים.
כנס רובוטיקה עירוני אילת - תשע"ז
דרום, אילת
כנס רובוטיקה עירוני בעיר אילת בשיתוף תחום האמנות בנושא ירושלים. בכנס הוצגה תערוכה מגוונת ועשירה של תוצרי התלמידים בנושא ירושלים, המשלבים את תחום הרובוטיקה עם תחום האמנות.
קונצרט לגעת במוסיקה בגני גולן
צפון
בקונצרט לגעת במוסיקה של תכנית קרב בגני גולן, הופיעה רביעיה קמארית בפני 300 ילדי הגנים. הקונצרטים בניהולה ובהנחייתה של יעל ונטורה ובהפקה וארגון של דורית ויסמן. הילדים למדו את היצירות במהלך השנה עם המדריכה חנה לוין.
תקומתה של מנורה
מרכז, נתניה
"תקומתה של מנורה", היא תכנית ייחודית בפיתוח של צוות בית ספר "לאה גולדברג", בניהולה של דיתי פרוור. באמצעותה, נלמד סיפורו של העם היהודי משרפת בית המקדש והיציאה לגלות בת 2000 שנים ועד תקומתה של המנורה כסמל המדינה במדינתנו העצמאית. התכנית נלמדת באמצעות קולאז' בו שזורים סמלים ואירועים על ציר הזמן . תוכנית קרב my קומיקס של אפרת בינדר העשרה, התחברה לתכנית הייחודית ויצרה נדבך נוסף יצירתי אמנותי וחוויתי בדרך הקומיקס, הילדים הציגו תוצרים מרהיבים באירוע שיא בנושא השנתי: 50 שנים לאיחוד ירושלים. יישר כח לכל העושים במלאכה . פיתוח : חגית קון ואלונה שמיר למורות : קרן וידס ותמי בירנברג.
אולימפיאדת החשיבה ה-21
מרכז, רחובות
אולימפיאדת החשיבה היא מפעל חינוכי של חברת אשכולות חשיבה המפגיש מדי שנה עשרות אלפי ילדות וילדים, תלמידי כיתות ה'-ו', המתמודדים ביניהם בתחרויות משחקי חשיבה ברוח ההוגנות הספורטיבית. אשכולות חשיבה מקיימת זו השנה ה-21 את אולימפיאדת החשיבה לזכרו של סמ"ר עוז מנדלוביץ' ז"ל במסגרת תכנית קרב למעורבות בחינוך.
עוז למד בילדותו בבית הספר היסודי "הר שכניה" במועצה האזורית משגב, שם נחשף לראשונה למשחק אבאלון, אותו אהב במיוחד. לפני 12 שנים זכה עוז עם נבחרתו במקום הראשון בגמר אליפות הארץ במשחקי חשיבה. עוז, לוחם גדס"ר גולני, נהרג במהלך מבצע צוק איתן ב-20 ביולי 2014.
כנס מוסיקה במרכז קלור
צפון, כפר בלום
כנס מקהלות של תכנית קרב במרכז קלור בהשתתפות מקהלות בית ספר אביטל מהגולן ובית ספר עלי גבעה ולב העמק מגליל עליון ומקהלת צליל. הכל בניצוחה של סמדר ימיני מנהלת תחום המוזיקה בתכנית קרב בצפון שיזמה והפיקה כולל סדנאות תנועה וצליל. המורה למוזיקה אנדראה כובש מתכנית קרב ומנצחות המקהלות הנוספות.
קונצרט לגעת במוסיקה במצפה גולן
צפון
קונצרט לגעת במוסיקה בבי"ס מצפה גולן לכיתות א-ב. רביעיה קמארת מנגנת יצירות של המלחין אנדרי היידו בהנחייתה של המדריכה גולדי צ'פצ'ינסקי הנפלאה. התלמידים נהנים ומשתתפים באופן פעיל מאוד.
רכז יישובי: שמעון גרינברג
פעילות יום שחרור צפת
צפון, צפת
במסגרת אירועי יום שחרור צפת הופיע הרכב תלמידים מבית ספר נעם בצפת אשר ניגן ושר בניצוחו של המוזיקאי מרדכי אדוני.
רכז יישובי: שמעון גרינברג
כנס זואולוגים ביבניאל
צפון, יבנאל
כנס זואולוגים צעירים ביבניאל התקיים במסגרת תכנית חקר בעלי חיים. בתי הספר של עמק הרדן אשר השתתפו בכנס הציגו את המחקרים שביצעו. הכנס התקיים בפינת החי ביבניאל בשיתוף המתנ"ס המקומי.
סיור במועצה אזורית רמת הגולן
צפון
היום נערך סיור של יונית יעקובוביץ', מנכ"לית תכנית קרב במערכת החינוך ברמה"ג. התקיים מפגש עם ירון דגן סגן ראש המועצה ומנהלי אגף החינוך גדי להב וחגי סמט, הצטרפו מנהלת התפעול הפדגוגי הארצית, מיכל גלילי, מנהל אזור הצפון בקרב, נדב קלר, רכזת תחום המוזיקה בקרב צפון, סמדר ימיני ומנהלת הגיל הרך במועצה עדית ועקנין, וכן ריקי מוסקוביץ' רכזת הגנים בקרב צפון.
ביקור במבשרת ציון
ירושלים, מבשרת ציון
בסיור מרתק ומגוון שהתקיים לאחרונה במועצה המקומית מבשרת ציון, צפינו בכמה תכניות וראינו את תביעת האצבע של כמה אחרות. הסיור התחיל באתר הקסטל המחודש בהובלת ראש המועצה – מר יורם שמעון ומנהל מח' החינוך – מר יואב שור מהקסטל ניתן לצפות ממעוף הציפור על הישוב החצוי לשניים ומחובר על ידי גשר אחד גדול ולהתרשם מהפריסה והגיוון הדמוגרפי של היישוב.
סיור למידה באור יהודה
מרכז, אור יהודה
במסגרת הסיורים אשר מקיימת מנכ"לית תכנית קרב ברחבי הארץ, התקיים סיור למידה באור יהודה. בסיור זה התרשמנו מפעילות ענפה של תכנית קרב ברחבי העיר וראינו כיצד היא עונה לצרכים ייחודיים העולים מהשטח.
יריד תכניות בירב צפת
צפון, צפת
יריד תכניות פעילויות התקיים במתכונת חשיפה להורים ולילדים בבית ספר בירב צפת. התכניות שהשתתפו הן: אשכולות חשיבה, חוקרים צעירים, קומיקס, כנרת משדרת, בית ספר שר, מקהלה וכדורסל.
כנס רב תחומי
ארצי, תל אביב -יפו
השתלמות רב תחומית של "תכנית קרב". מכל קצוות הארץ הגיעו מדריכים של "תכנית קרב", למפגש חוויתי עם תכניות הבית של "קרב". בהשתלמות כל מדריך היה יכול להתנסות במגוון פעילויות שהיו בכנס.
להכניס את החוץ פנימה
מרכז, נתניה
תערוכה שנוצרה בשיתוף מתנס נאות הרצל בנתניה. בסדנה מרוכזת שנמשכה יומיים, תיעדו התלמידים את חיי התושבים בשכונה שלהם במטרה לימור מעיין כרוניקה של היסטוריה משפחתית-שכונתית. התלמידים יצרו פסיפס אנושי מרתק מדמויות הקרובות אליהם.
ספר. אמנות. קהילה
דרום, אילת
"ספר. אומנות. קהילה" היינו פרויקט לעידוד קריאת ספרים ויצירת משחק. הפרויקט הינו יוזמה של נטלי גורן מדריכת ספריה של תכנית קרב בבית ספר יעלים באילת. הפרוייקט היה בשיתוף פעולה עם מחנכות הכיתה, המורה לאומנות ונשות 50+ ממתנס יעלים. בהנחיית דידי ארקין וגינת קימחי אחראיות על יוזמת מדריכים באזור דרום.
כנס המוסיקה התשיעי באשדוד
אשדוד, אשדוד
החודש התקיים כנס המוסיקה באשדוד שזו שנתו התשיעית. הכנס התמקד הפעם בתכנית סינקופה צעירה. כל תלמידי כיתות ב׳ בעיר אשדוד, הלומדים את התכנית, הופיעו במספר קטעים משותפים. משלושה סבבים בכל סבב 180 תלמידות ותלמידים. תודה למרינה קיגל מנחת תחום המוסיקה אזור דרום ולמדריכות המקסימות: אולגה ליפשיץ, ליליה קורדונסקי ואירה אהרונוב. היה מהנה ומרגש.
רכזת יישובית: אורלי לוי
קונצרט לגעת במוסיקה
צפון, צפת
קונצרט לגעת במוזיקה לסיום שנת הפעילות בגני צפת. המורה למוזיקה שירה שמחה טל שלימדה את התכנית בגנים
ויעל ונטורה המנחה מתכנית קרב. תודה למירב בן ישי מנהלת הגיל הרך בעיריית צפת ולדורית ויסמן מתכנית קרב.
רכז יישובי: שמעון גרינברג
פעילות בפארק קצרין העתיקה
צפון, קצרין
ילדי הגנים במועצה אזורית גולן זכו לחווייה מיוחדת במינה. הם הגיעו לביקור ופעילות חווייתית בפארק קצרין העתיקה במסגרת התכנית אומנויות קדומות שהיא פרי פיתוח של תחום האומנות בתכנית קרב בהובלתה של יהודית פינקו והפארק. הדריכו מיטל שוגרמן הנפלאה ושרה גליקמן מהפארק.
רכז יישובי: שמעון גרינברג
אולימפיאדת החשיבה ה-20
מרכז, רחובות
אשכולות חשיבה קיימה זו השנה ה-20 את אולימפיאדת החשיבה לזכרו של עוז מנדלוביץ' ז"ל. אירוע הגמר נערך ב-31 במאי ב מכון ויצמן למדע ברחובות והתקיים במסגרת תכנית קרב למעורבות בחינוך.
מפתחים צעירים - תשע"ז
ארצי
כנס ותערוכת תוצרים שנתית בפיתוח משחקים, בתלת מימד וברובוטיקה.
יום שיא בנושא ירושלים בי"ס תפוז פרדסיה
פרדסיה
יום שיא בית ספרי לתכנית קרב בנושא ירושלים.
הודעות
לצורך פתיחת ספק ואישור פעילויות חד פעמיות, יש להגיש בקשה באמצעות הטופס המקוון ולמלא את כל הפרטים הנדרשים למילוי .
להלן ההנחיות למילוי הטופס המקוון:
אנא שימו לב:
ספק חדש ימלא טופס הכולל הן את פרטי פתיחת הספק והן את פרטי הפעילות.

רק ספק קיים ימלא טופס מקוצר, אם הוא מעוניין בקבלת אישור לפעילות נוספת.
יש למלא את כל הפרטים המופיעים בטופס באופן מדויק וברור. 
חובה למלא את השדות המסומנים בכוכבית אדומה.
חובה למלא בתבנית "מטרת הפעילות" - "פירוט הפעילות" עד 250 תווים.
"ציוד נדרש" – יש לפרט את הציוד והחומרים שהספק מביא לפעילות.   
יש למלא את הטופס באתר, רק לאחר שנשלח "טופס דרישה" עבור הפעילות מטעם בית הספר או הרכז היישובי למרי  חובבי ציון. טופס הדרישה, ייבדק על ידה, ביחס לפרטים אשר מולאו באתר. במידה שהפרטים לא יהיו זהים, הספק ימלא שוב את הטופס על פי פרטיו בטופס הדרישה.  
יש למלא את טופס הדרישה על כל הפרטים הנכללים בטופס, כולל חתימה של הרכז או הרכזת היישובית.  
במידה שלספק יש למעלה משלוש פעילויות להציע  לתכנית קרב, יש לתאם פגישה עם מנהל היח' הפדגוגית- אדי גטלובסקי, באמצעות נורית שטראוס בטלפון: 073-2872029.  
לכל פעילות נדרש טופס בנפרד. קיימת האפשרות למלא באתר יותר מפעילות אחת בטופס מקוצר.  
יש להקפיד למלא את הסעיף של אחריות וביטוחים.  
יש להקפיד לשלוח/לצרף את כל הטפסים הנדרשים. בלעדיהם, לא תהיה אפשרות לפתוח את הספק במערכת.  
בעת התמחור, יש לשים לב, שעלות הפעילות תכלול גם מע"מ ונסיעות.
טופס אשר לא ימולא כנדרש, לא יטופל ע"י היחידה הפדגוגית.

לטופס פתיחת ספק חדש ופעילות חדשה לחצ/י כאן

לטופס בקשה לאישור פעילות נוספת לספק קיים במערכת - לחצ/י כאן​

(במידה וכבר אושרת השנה כספק ל"פעילות חד פעמית", והנך מעוניין באישור פעילות נוספת, באפשרותך למלא את הטופס המקוצר).
לסיוע ניתן לפנות לשושי שחר 073-287-2037 או במייל shoshanas@karev.org.il


לקריאה נוספת...

לשאלות/בירורים בנושא שכר, אישורי העסקה ניתן לפנות למח' השכר.  בכל פניה יש לציין שם מלא ות.ז.  טלפון למח' השכר: 1-800-804-808

כתובת מייל: SACHAR-KAREV@KAREV.ORG.IL .

כתובתנו: רח' המלאכה 4, ת.ד. 573, לוד, מיקוד: 7110601. יש לציין עבור: תכנית קרב מחלקת שכר. מס' הפקס של מחלקת השכר: 073-2872051 

מס. תיק ניכויים: 943328161 

כמו כן, ניתן לפנות למשרדים האזוריים כמפורט להלן:

אזור ירושלים

רח' הרצוג 105, בית הנוער, ירושלים 92622

נתב ראשי - 02-5612151  :  פקס- 074-7309720

מנהלנית ומזכירת כ"א: שולה כהן, מייל: shulac@karev.org.il,  טלפון: 074-730-9746

אזור המרכז

רח' המלאכה 4, (קומה 5), ת.ד. 5 73, לוד 7110601      

נתב ראש- 073-287-2000 :  פקס - 03-6721332

מנהלנית: רותם מילמן, מייל: rotem@karev.org.il, טלפון: 073-287-2034

מזכירת כ"א: מזי אשקר - mazi@karev.org.il טלפון: 073-287-2017

אזור הצפון

מושב שורשים, ד"נ משגב 20164                      

נתב ראשי- 04-9887503 :  פקס- 04-9887502

מנהלנית: עמית שר, כתובת מייל: amits@karev.org.il, טלפון: 073-2872057

מזכירת כ"א: אורית שגיא, כתובת מייל: oritsa@karev.org.il , טלפון : 073-287-2073

אזור הדרום

רח' חיים יחי"ל 3, באר-שבע 

נתב ראשי- 08-6272099  :  פקס- 08-6278717

מנהלנית: טלי תורג'מן, כתובת מייל: talit@karev.org.il , טלפון: 073-2872101

מזכירת כ"א: ענבל כהן - inbalc@karev.org.il ,טלפון – 073-287-2095

משרד אשדוד

רח' הקליטה 1, אשדוד 

ת.ד. 14372 אשדוד, מיקוד 7704201         

נתב ראשי- 088552303 :  פקס- 08-8552350

מנהלנית: שולי גנזיה, כתובת מייל: shulamitg@karev.org.il, טלפון: 073-2872091

מזכירת כ"א: לימור כהן, limorco@karev.org.il   טלפון: 073-287-2090

 
לשאלות בנושאי שכר ואישורי העסקה, למדריכים שעבדו במרמנת- תכנית קרב עד 31.8.14יש לפנות אל מחלקת השכר של מרמנת-תכנית קרב, בצירוף שם ומס. ת.ז.

בטלפון: 073-2955530, פקס:073-2955973

מייל:  sachar-karev@marmanet.co.il

 

לקריאה נוספת...
הנחיות להגשת תכנית כ"אדם תכנית" בבתי"ס וגנ"י - תשע"ט
 ​​​"אדם תכנית" הוא מי שמלמד ילדים תכנית העשרה שפיתח בעצמו, על סמך הידע שצבר בתחום דעת מסוים, על בסיס ניסיונו וערכיו, ובאמצעות רציונאל חינוכי בתחום התמחותו ומייצג בבית הספר או גני-הילדים את תפישות העולם של תכנית קרב.​​ 
סוגי "אדם תכנית" -
"אדם תכנית בתחומי ההעשרה - מדריכים השייכים לאחד מתחומי התוכן: תיאטרון ודרמה, חינוך מוסיקלי, אמנות, חינוך סביבתי, טכנולוגיות מתקדמות, מחול, תנועה וחנ"ג.
כלל "אדם תכנית" - מדריכים שאינם שייכים לאחד מהתחומים הנ"ל.

 
מצ"ב הנחיות מפורטות וטפסים להגשת תכנית לשנה"ל תשע"ט.​

טופס להגשת אדם תכנית - גני-תשעח.doc
טופס להגשת תכנית עבודה לאדם תכנית-בביס -תשעח.doc
תהליך קליטת אדם תכנית -גני-תשעח.docx
תהליך קליטת אדם תכנית-תשעח.docx
לקריאה נוספת...

מצ"ב לוחות שנה לשנת הלימודים תשע"ט עם ציון חופשות, חגים וחלוקה לשבועות, במגזר היהודי ובמגזר הערבי .

לוח שנה תשעט עם שבועות.xlsx
לוח שנה תשעט.xlsx
לקריאה נוספת...